O Modern Homes

Nasza przygoda z automatyką zaczęła sie w Wielkiej Brytanii kilka lat temu.

Z firmy zajmującej sie wykańczaniem wnętrz, przeszliśmy do wykonywania instalacji Smart Home.

Zdobyte doświadczenie w wykończeniach wykorzystujemy w Inteligentnych domach. Już na etapie projektu jesteśmy w stanie wychwycić błędy lub niedociągnięcia projektowe, które na późniejszym etapie byłyby problemem. Wiemy jak sprawić, żeby nawet twój pierwszy budowany dom był twoim przyjacielem, a nie wrogiem.

A spacious kitchen and dining table

Przyjazny proces z Modern Homes

Jeśli nas wybierzesz będziemy z tobą od początku do końca twojego projektu.

Architectural plans

Projekt

Najważniejszy etap, w którym musimy się zrozumieć. Rozmawiamy o oczekiwaniach klienta i projektujemy instalację tak, aby im sprostać.

To czas na wybór systemu, który będziemy instalować

rozdzielnia.jpg

Przygotowanie okablowania i rozdzielni

Gdy już wszystkie szczegóły instalacji są omówione przystępujemy do działania. Prowadzimy kable, puszki i budujemy rozdzielnię. 

Konsultacje na budowie

Rozumiemy, że nie każdy może sobie wszystko wyobrazić patrząc na plany. 

Dlatego dostosowujemy 

wiele elementów 

bezpośrednio na budowie do potrzeb inwestora.

A constructor, a woman and a man looking at architectural plans

Ostatnie szlify

Gdy już wszystko będzie gotowe, zaprogramujemy cały system, nauczymy cię go obsługiwać i wprowadzimy poprawki. Rozumiemy, że po wprowadzeniu do nowego domu może okazać się, że klient chce coś zmienić, przeprogramować przycisk, scenę lub zachowanie jakiegoś urządzenia. Pierwsze 3 razy zrobimy to za darmo online bez konieczności przyjazdu na budowę.

A wood and white kitchen

Gwarancja jakości

Doświadczenia zdobyte podczas wieloletniej pracy z klientami w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, pozwalają nam na zagwarantowanie najwyższej jakości wykonywanych usług.

Charakteryzujemy się tym, że opiekujemy się klientem od początku do końca projektu. Poznajemy jego potrzeby przy projektowaniu na tyle dobrze, aby widzieć uśmiech na twarzy po zakończeniu inwestycji.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i instalatorem firmy Nexwell i Fibaro, mamy ich pełne wsparcie techniczne na każdym etapie każdego projektu.

Instalacja systemu Nexo jest oparta w całości na komunikacji przewodowej, a systemu Fibaro na bezprzewodowej, co daje nam możliwość dostosowania sie do potrzeb każdego klienta.

Na nasze prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Zaprojektuj swój Inteligentny dom z Modern Homes

OPINIE KLIENTÓW NA NASZ TEMAT:

Paulina

Zależało mi na czasie i fachowej usłudze i to był dobry wybór. Pan Karol bardzo kompetentny i miły, więc polecam współpracę i na pewno przy kolejnej inwestycji wrócę. W skrócie sprawna i profesjonalna realizacja 👍

Katarzyna

Profesjonalne podejście do klienta, właściciel zna się na rzeczy, wszystko wyjaśnia i podpowiada jakie rozwiązania zastosować, żeby po realizacji nie czuć rozczarowania. Serdecznie polecam!

Marcin

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Szybka realizacja i konkurencyjna cena. Polecam.

© 2020. Proudly created by Karol Krzyżaniak

  • facebook