O Modern Homes

Nasza przygoda z automatyką zaczęła sie w Wielkiej Brytanii kilka lat temu.

Zdobyte doświadczenie na zagranicznym rynku wykorzystujemy w Polsce.

Bazujemy na podzespołach rodzimych firm Nexwell i FIbaro ponieważ są łatwo dostępne i świetnej jakości, a możliwości rozbudowy i programowania są ogromne w stosunku do ich ceny.

Wiedza i doświadczenie pozwala na na budowanie systemów które cieszą każdego.

Zapraszam do współpracy i na prezentacje systemu.

A spacious kitchen and dining table

Przyjazny proces z Modern Homes

Jeśli nas wybierzesz będziemy z tobą od początku do końca twojego projektu.

Architectural plans

Projekt

Najważniejszy etap, w którym musimy się zrozumieć. Rozmawiamy o oczekiwaniach klienta i projektujemy instalację tak, aby im sprostać.

To czas na wybór systemu, który będziemy instalować

rozdzielnia.jpg

Przygotowanie 

Gdy już wszystkie szczegóły instalacji są omówione przystępujemy do działania. Prowadzimy przewody, puszki i budujemy rozdzielnię. 

Konsultacje na budowie

Rozumiemy, że nie każdy może sobie wszystko wyobrazić patrząc na plany. 

Dlatego dostosowujemy 

wiele elementów 

bezpośrednio na budowie do potrzeb inwestora.

A constructor, a woman and a man looking at architectural plans

Ostatnie szlify

Gdy już wszystko będzie gotowe, zaprogramujemy cały system, nauczymy cię go obsługiwać i wprowadzimy poprawki. Rozumiemy, że po wprowadzeniu do nowego domu może okazać się, że klient chce coś zmienić, przeprogramować przycisk, zmienić grawerunek na panelu lub zachowanie jakiegoś urządzenia. 

A wood and white kitchen

Gwarancja jakości

Doświadczenia zdobyte podczas wieloletniej pracy z klientami w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, pozwalają nam na zagwarantowanie najwyższej jakości wykonywanych usług.

Charakteryzujemy się tym, że opiekujemy się klientem od początku do końca projektu. Poznajemy jego potrzeby przy projektowaniu na tyle dobrze, aby widzieć uśmiech na twarzy po zakończeniu inwestycji.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i instalatorem firmy Nexwell i Fibaro, mamy ich pełne wsparcie techniczne na każdym etapie każdego projektu.

Instalacja systemu Nexo jest oparta w całości na komunikacji przewodowej, a systemu Fibaro na bezprzewodowej, co daje nam możliwość dostosowania sie do potrzeb każdego klienta.

Na nasze prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Zaprojektuj swój Inteligentny dom z Modern Homes

OPINIE KLIENTÓW NA NASZ TEMAT:

Kobieta z Białej Koszuli

Paulina

Zależało mi na czasie i fachowej usłudze i to był dobry wybór. Pan Karol bardzo kompetentny i miły, więc polecam współpracę i na pewno przy kolejnej inwestycji wrócę. W skrócie sprawna i profesjonalna realizacja 👍

Kobieta w biurze

Katarzyna

Profesjonalne podejście do klienta, właściciel zna się na rzeczy, wszystko wyjaśnia i podpowiada jakie rozwiązania zastosować, żeby po realizacji nie czuć rozczarowania. Serdecznie polecam!

business Man

Marcin

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Szybka realizacja i konkurencyjna cena. Polecam.